+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

pilka nozna17.03.15r. na stadionie miejskim w Brzegu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców, w którym uczestniczyły następujące szkoły: ZSR CKP i LO z Grodkowa oraz ZSB I LO i ZSE Brzegu.

W pierwszym spotkaniu nasza szkolna drużyna spotkała się z I LO z Brzegu, gdzie
w regulaminowym czasie padł wynik 1 - 1 ( bramka Dariusza. Kubiaka ).w związku z tym, że należało wyłonić zwycięzcę meczu doszło do dogrywki, która również nie przyniosła rozstrzygnięcia meczu. Mecz zakończył się serią rzutów karnych, w których lepsi okazali się chłopcy z naszej szkoły. Umiejętnościami bramkarskimi i strzeleckimi popisał się Patryk Motyka, i w dużej mierze dzięki niemu drużyna awansowała do finału. W meczu o pierwsze miejsce chłopcy zagrali przeciwko ZSE Brzeg. Przebieg spotkania był bardzo emocjonujący, na 5 minut przed końcem meczu nasza drużyna przegrywała 0 - 1. Prawdziwym bohaterem meczu okazał się Krystian Kin, który dwukrotnie pokonał bramkarza z rzutu wolnego ( druga bramka na 1 minutę przed końcem meczu ) i dzięki temu wygraliśmy 2 - 1.