eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

Do klas pierwszych technicznych
ROK SZKOLNY 2018/2019
ZESPÓŁ SZKÓŁ CKP W GRODKOWIE

 

 

 

 

 

Wykaz dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2018/2019

TECHNIKUM

7

BS

6

02.11.18 – Dzień Zaduszny

02.11.18 – Dzień Zaduszny

10.01.19 – Egzamin pisemny zawodowy

-

02.05.19 - weekend majowy

02.05.19 - weekend majowy

06.05.19 – matura

04.05.19 - matura

07.05.19 – matura

07.05.19 - matura

08.05.19 – matura

08.05.19 - matura

18.06.19- część pisemna egzaminu zawodowego

18.06.19- część pisemna egzaminu zawodowego

 

 

Harmonogram wywiadówek

l.p.

Termin

Informacja o spotkaniu:

1.

12.09.18.

Śr.

Spotkania dyrekcji i nauczycieli z rodzicami w sali gimnastycznej o godz. 17:00, następnie:

  • spotkanie w klasach, wybór przedstawiciela rady oddziałowej, przekazanie niezbędnych informacji
  • wybór Rady Rodziców
  • Spotkania z rodzicami - informacja
    o przewidywanych ocenach klasyfikacyjnych na koniec I okresu

  • klasy I – IV – informacja o wynikach klasyfikacji śródrocznej
  • klasy I – III
  • klasa IV – informacja o przewidywanych ocenach klasyfikacyjnych

2.

14.11.18.

Śr.

 

3.

16.01.19.

Śr.

Spotkanie z rodzicami:

4.

27.03.19.

Śr.

Spotkania z rodzicami:

5.

22.05.19.

Śr.

Spotkania z rodzicami:

- informacja o przewidywanych ocenach klasyfikacyjnych

Wywiadówki – godz. 17:00

 
 
Terminy konsultacji nauczycieli

 

H.Abramczyk - środa 10:50-11:35 s.208

A.Chajec - poniedziałek 7:30 sala 206

M.Chwalenia - poniedziałek 10:50-11.35, czwartek 8:55-9:40 s. 102 warsztaty

A.Chwałek -piątek 8:55-9:40 s.35 p

B.Dolińska - poniedziałek 14:55 s.102 w

B.Dudziak - poniedziałek 14:55 s.102 w

G.Gawlik - piątek 8:00 s. 3 w

K.Gwóźdź - piątek 9:50-10:35 s. 207

A.Habina-Kudzia - 1 środa miesiąca 13:15 pokój nauczycielski

T.Harhala – środa 12:30-13:15 s. 211

J.Idczak - czwartek 10:50-11:35 s. 5 w

W.Janus - czwartek 12:30-13:15 s. 202

R.Kępiński- piątek 8:55-9:40 s.6 w

R.Kleinert - wtorek 9:50:10:35 w 103

P.Lata - wtorek 15:00-15:45

W.Lipka - w godzinach pracy gabinet pedagoga

M.Miarczyński – wtorek 14:10-14:55 (pierwszy i trzeci wtorek miesiąca) s. 209

J.Mrożek - wtorek 10:50-11:35 s. 206

J.Muziewicz - wtorek 10:50 (pokój nauczycielski)

B.Nowakowska - czwartek 11:40-12:25 pokój nauczycielski

G.Piechota - środa 9:50-10:35 kantorek w-f

I.Sibińska - środa 12:30-13:15 s. 205

B.Sikorski - poniedziałek 9:50-10:35 s. 102

P.Sobów - środa 8:15 -8:55, w razie pilnych spraw na przerwach w godzinach pracy s. 104

G.Sudoł -poniedziałki 12:15 - 12:45, środa 10:15 - 10:45 s. 4 w

W.Synowerski – środa 11:40-12:25 kantorek w-f

R.Synówka - środa 10:50-11:35 s. 38

T.Tomaszewski- poniedziałek 14:10-14:55 s. 103

A.Tyc-Pałka - środa 11:40-12:25 s. 202

J.Walaszek – czwartek 12:30-13:15 s. 203

A.Zych-Rzepecka – środa 10:50-11:35 s.204

 
Ważne dokumenty

 

Jeżeli nie możesz odczytać plików, pobierz Acrobat Reader E-dziennik


  Instrukcja generowania hasła dostepu do e-dziennika Instruktaż generowania hasła do e-dziennika


Jeżeli nie możesz odtworzyć filmu kliknij TUTAJ 

Instruktaż obslugi e-dziennika

Jeżeli nie możesz odtworzyć filmu kliknij TUTAJ
Akcje charytatywne

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo