eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

  1. Trzaskawska Danuta - dyrektor szkoły, przedmioty ekonomiczne
  2. Tomczyk Agnieszka - wicedyrektor szkoły, wychowanie fizyczne
  3. Abramczyk Halina - matematyka, przedmioty informatyczne
  4. Chajec Angelika - chemia
  5. Chwalenia Mariola - przedmioty ekonomiczne
  6. Chwałek Andrzej - przedmioty zawodowe, specjalista ds. bhp.
  7. Dolińska Barbarcznea - przedmioty ekonomiczne
  8. Dudziak Barbara - przedmioty ekonomiczne
  9. Gawlik Grzegorz - przedmioty zawodowe
  10. Grzegorzek Anna - język polski, kierownik warsztatów szkolnych
  11. Gwóźdź Katarzyna -język angielski
  12. Habina-Kudzia Agata - biologia
  13. Harhala Tomasz - religia
  14. Idczak Jarosław – przedmioty zawodowe
  15. Janus Wojciech - religia
  16. Kępiński Roman - przedmioty zawodowe,
  17. Kleinert Renata - język niemiecki, język angielski
  18. Lata Piotr- przedmioty informatyczne, matematyka
  19. Lipka Witold - pedagog
  20. Miarciński Marek - przedmioty informatyczne
  21. Mrożek Jacek - przedmioty, ekonomiczne i prawne
  22. Muziewicz Jacek - historia, wos
  23. Nowakowska Bronisława - prowadzenie działalności gospodarczej
  24. Piechota Grzegorz - wychowanie fizyczne
  25. Sibińska Iwona - język polski
  26. Sikorski Bogusław - przedmioty informatyczne
  27. Sobów Piotr - przedmioty informatyczne
  28. Sudoł Grzegorz - przedmioty zawodowe
  29. Synowerski Wiesław - wychowanie fizyczne
  30. Synówka Regina - historia
  31. Tomaszewski Tomasz - przedmioty informatyczne
  32. Tyc-Pałka Anna - język angielski
  33. Walaszek Jolanta - fizyka, matematyka
  34. Zych-Rzepecka Anetta- język polski
Akcje charytatywne

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001