eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

Do klas pierwszych technicznych
ROK SZKOLNY 2017/2018
ZESPÓŁ SZKÓŁ ROLNICZYCH CKP W GRODKOWIE

Dni wolne w roku szkolnym 2017/18

  • 11.01 (tylko technikum,część pisemna egz. zaw.)
  • 02.05 (weekend majowy)
  • 4,7,8 maja (egzamin maturalny)
  • 01.06 (po Bożym Ciele)
  • 19.06 (część pisemna egz. zaw.)

Terminy wywiadówek (godz. 17.00)

  • 13 września
  • 15 listopada
  • 9 stycznia
  • 28 marca
  • 23 maja
Terminy konsultacji nauczycieli

Imię i nazwisko n-la

Termin

Miejsce spotkań

Dyrektor

TRZASKAWSKA Danuta

Poniedziałek, godz. 15.00-16.00 Gabinet dyrektora

W-ce dyrektor

TOMCZYK Agnieszka

Środa, godz. 8.00-9.00

Gabinet W-ce dyrektora

Kierownik kształcenia prakt.

GRZEGORZEK Anna

Poniedziałek, godz. 11.00-12.00

Warsztaty szkolne

ABRAMCZYK Halina

Piątek, godz. 9.50-10.35

Sala 207

CHWALENIA Mariola

Poniedziałek, godz.10.50-11.35

Warsztaty
CHWAŁEK Andrzej Wtorek, godz. 9.50-10.35 Warsztaty

GAWLIK Grzegorz

Czwartek, godz. 11.45–12.30

Warsztaty nr 3

IDCZAK Jarosław

Czwartek, godz. 11.40–12.25

Warsztaty

KĘPIŃSKI Roman

Piątek, godz. 9.50-10.35

Warsztaty

KLEINERT Renata

Środa, godz. 11.40-12.25

Sala 106 warsztaty

MISZKIEWICZ Ryszard

Czwartek, godz. 8.00 – 8.45

Sala 105

MROŻEK Jacek

Środa, godz.10.50-11.35

Sala 106

PIECHOTA Grzegorz

Poniedziałek, godz. 11.40-12.25

Pokój nauczycieli w-fu

SIBIŃSKA Iwona

Czwartek, godz. 8.55 – 9.40

Sala 205

SIKORSKI Bogusław

Piątek, godz. 12.30-13.15

Sala 102

SMOLIŃSKA Ewa

Czwartek, godz. 12.30-13.15

Sala 206

SOBÓW Piotr

Piątek, godz.10.50-11.35

 Sala 104

SYNOWERSKI Wiesław

Piątek, godz.10.30-10.50

Pokój nauczycieli w-fu

SYNÓWKA Regina

Wtorek, godz. 8.55-9.40

Sala 39

TYC-PAŁKA Anna

Wtorek, godz. 9.50-10.35

Sala 38

TOMASZEWSKI Tomasz

Środa, godz.10.50-11.35

Sala 103

 
 Zajęcia wyrównawcze i dodatkowe

 

Zajęcia wyrównawczo-rozwojowe

Kółka zainteresowań

SKS

H.Abramczyk

Czw.13:20-14:04

   

A.Chwałek

 

Czw. 15:00-16:00

 

A.Grzegorzek

Pt.14:00-14:45

   

T.Harhala

 

Kółko misyjno-biblijne -

Pn. 15:00-15:45

 

R.Kleinert

 

Kółko dla maturzystów

Pn./wt. 8:00 – 8:45

Kółko japońskiego Pn. 14:10-14:55

 

R.Miszkiewicz

Pn. 15:00-15:45

   

J.Mrożek

Wt. 9:50-10:35 lub w miarę potrzeb

   

G.Piechota

   

Śr. Czw. Pt.

I.Sibińska

Czw. 14:05-14:55

   

B.Sikorski

Pt.13:0-14:05

   

E.Smolińska

Wt. 14:10-14:55

   

W.Synowerski

   

Śr. Czw. Pt.

R.Synówka

Pn. 15:00-15:45

Pn.-Kółko szachowe

 

T.Tomaszewski

Pn.15:00-15:45

   

A.Tyc-Pałka

Pt. 13:20-14:05

   

J.Walaszek

Wt.13:20-14:05 lub Pt. 12:30-13:15

   
  
Ważne dokumenty

Jeżeli nie możesz odczytać plików, pobierz Acrobat Reader

 
E-dziennik

 
Instruktaż generowania hasła do e-dziennika

Jeżeli nie możesz odtworzyć filmu kliknij TUTAJ
 
Instruktaż obslugi e-dziennika

Jeżeli nie możesz odtworzyć filmu kliknij TUTAJ
Akcje charytatywne
32
Numer na piątek
: 32
:-)

Odwiedza nas 29 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo