eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

zakonczenie429 kwietnia 2016r to ostatni dzień w szkole naszych najstarszych kolegów z klas technikum. Przed nimi jeszcze egzamin maturalny i ostatnie wakacje. Z naszymi Absolwentami spotkaliśmy się na apelu pożegnalnym. Uczniowie klasy 3 przygotowali prezentację z 4 lat pobytu naszych Koleżanek i Kolegów , która oprócz wspomnień wywołała radość i uśmiech na twarzach wielu osób. Wychowawcy poszczególnych klas 4 dokonali podsumowania i nagrodzili najlepszych absolwentów.

Samorząd uczniowski złożył życzenia „połamania piór na maturze”. Jola i Kacper w imieniu wszystkich absolwentów podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły, koleżankom i kolegom za wspólnie przeżyte 4 lata.

 

Odwiedza nas 295 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll