eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

projekt eu

Projekt skierowany jest do uczniów i uczennic 4 szkół ponadgimnazjalnych realizujących w Powiecie Brzeskim kształcenie zawodowe, tj. Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu, Zespołu Szkół Budowlanych w Brzegu, Zespołu Szkół Ekonomicznych Brzegu oraz Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie.

Celem głównych projektu jest podniesienie jakości kształcenia i szkolenia zawodowego w Powiecie Brzeskim poprzez podniesienie umiejętności oraz uzyskanie kwalifikacji przez 469 uczniów i uczennic biorących udział w projekcie.

Brak wystarczających środków finansowych jest dla szkół problemem uniemożliwiającym realizowanie kształcenia zawodowego praktycznego u pracodawców, wdrożenia nowych, innowacyjnych form kształcenia, a także tworzenia warunków odzwierciedlających naturalne warunki pracy właściwe dla nauczanych zawodów. Projekt jest odpowiedzią na tak zdiagnozowany problem.

W ramach projektu uczniowie i uczennice realizować będą staże zawodowe u pracodawców, uzyskają dodatkowe uprawnienia zwiększające ich szanse na rynku pracy poprzez ukończenie kursów kwalifikacyjnych. Ponadto w szkołach zostaną utworzone/doposażone pracownie, które odzwierciedlać będą naturalne warunki pracy właściwe dla nauczanych zawodów. Uczniowie i uczennice uczestniczyć będą również w zajęciach z doradcą edukacyjno-zawodowym, które wpłyną na zwiększenie świadomości młodzieży co do możliwych kierunków rozwoju zawodowego i dostosowania ich oczekiwań do zapotrzebowania pracodawców.

Wartość projektu: 2 330 866,00 zł

Wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego: 1 981 236,10 zł Dofinansowanie z budżetu państwa: 116 543,30 zł

Wkład własny Powiatu Brzeskiego: 233 086,60 zł

Projekt jest realizowany od 1 września 2016 r. do 30 czerwca 2018 r.

Odwiedza nas 203 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll