eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

johnson controls18 listopada uczniowie naszej szkoły: Mateusz Fiałkowski, Michał Nowak i Sławomir Wajman w ramach projektu „Design thinking” odwiedzili po raz drugi firmę Johnson Controls w Skarbimierzu, która produkuje fotele do samochodów osobowych i ciężarowych znanych marek samochodowych, między innymi do BMW i Mercedesa.

Na początku spotkania przedstawiciel firmy omówił aktualna produkcję zakładu i aktualne potrzeby projektowe. Następnie zaproponował trzy zadania projektowe do wykonania. Po krótkim zastanowieniu Mateusz, Michał i Sławek wybrali jedno z nich. Zadaniem tym jest wykonanie projektu przyrządu do ustawiania prawidłowego kąta uchwytu oparcia przedniego fotela samochodu BMW. Przyrząd ten ma ułatwić wykonywanie tej czynności oraz zapewnić odpowiednią jakość produkcji.

Następnie zespół został oprowadzony o halach produkcyjnych firmy w celu dalszego poznania technologii produkcji i montażu foteli do samochodów osobowych.

Mam nadzieję, że Mateusz, Michał i Sławek wykorzystają swoją wiedzę i umiejętności i wykonają projekt przyrządu szybko, sprawnie i na odpowiednim poziomie, a przyrząd w przyszłości wykorzysta firma do produkcji foteli.

Ilość zdjęć ograniczona ze względu na zakaz fotografowania na terenie zakładu.

Opiekunem zespołu jest Andrzej Chwałek.

 

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll