eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

1

Dzisiejszego dnia w Państwowej Szkole Muzycznej I I II stopnia w Opolu odbyła się gala wręczenia stypendiów Prezeza Rady Ministrów. Co roku zostają wyróżnieni najlepsi uczniowie ze szkół średnich naszego województwa. W tym roku, w gronie nagrodzonych znalazła się uczennica z IV klasy technikum ekonomicznego Żaklina Gajek. Stypendia dla uczniów były wręczane przez Wojewodę Opolskiego Pana Adriana Czubaka oraz Kuratora Opolskiego Pana Michała Sieka. Ogromna radość i duma dla całej naszej szkoły. Gratulujemy Żaklinie i życzymy wielu sukcesów.

5 4

2

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll