eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

IMG 5297

Wycieczka do Wrocławia

Uczniowie naszej szkoły, w większości klasy 3 Technikum Informatycznego, wraz z wychowawcą, panią Anną Tyc, spędzili 16 października 2019r. we Wrocławiu. Uczestnicy wycieczki zwiedzili najpierw Panoramę Racławicką, jeden z największych dziewiętnastowiecznych, polskich obrazów, zaprezentowany w taki sposób, by widzowi wydawało się, że jest świadkiem jednego z epizodów (1794) insurekcji kościuszkowskiej, zwycięstwa wojsk polskich i krakowskich kosynierów pod dowództwem gen. Tadeusza Kościuszki nad wojskami rosyjskimi. Obraz znajduje się w zbudowanej,
w latach osiemdziesiątych XX wieku, futurystycznej rotundzie. Namalowany został w latach 1893–1894 przez zespół malarzy pod kierunkiem Jana Styki i Wojciecha Kossaka, by niczym w powieści Henryka Sienkiewicza służyć ku pokrzepieniu serc i przypominać o walce, o niepodległość.
Następnie uczestnicy wycieczki udali się do kina, by móc porównać sztukę 3D wieku dziewiętnastego i dwudziestego pierwszego. J

 

Odwiedza nas 127 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll