TECHNIKA I SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

U nas zdobędziesz zawód i zdasz maturę !!!

ZOBACZ WIĘCEJ


W dniu 25 października 2019r. o godz 12:45 - 6l- (warsztaty szkolne) odbędzie się uroczyste otwarcie Pracowni diagnostyki i naprawy pojazdów samochodowych oraz przekazanie przez Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu ,,Zestawu automatycznego prowadzenia ciągnika” (do nauczania agrotroniki) w ramach projektu ,,Opolskie szkolnictwo zawodowe dla rynku pracy” w czasie uroczystości zostanie podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy ZSP w Grodkowie i Izbą Rzemieślniczą w Opolu.
W uroczystości wezmą udział następujące klasy wraz z nauczycielami :1 TPS - R.Kępiński , G.Gawlik, 1 TIL- Ks j.Fajfur , 1TIR -A. Grzegorzek,3 TPS/TMR- A. Tyc,
4TPR- J.Idczak. Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli i pracowników szkoły.

Pozdrawiam
Danuta Trzaskawska

 

Joomla templates by a4joomla