TECHNIKA I SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

U nas zdobędziesz zawód i zdasz maturę !!!

ZOBACZ WIĘCEJ

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

DSC 0022s

Początek września to koniec wakacji, ale początek roku szkolnego. Szkoła to takie miejsce, gdzie można zdobywać umiejętności, wiadomości, wiedzę, nawiązywać relacje koleżeńskie, rozwijać pasje i zainteresowania, realizować marzenia. Pani Dyrektor Danuta Trzaskawska, życzyła uczniom sukcesów, nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy, a rodzicom radości i dumy ze swoich dzieci. 

DSC 0020s

Podczas uroczystego apelu klasy pierwsze złożyły ślubowanie. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.

DSC 0041s

ŻYCZYMY WAM WSPANIAŁEGO ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 I SAMYCH SUKCESÓW!

Joomla templates by a4joomla