eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

REKRUTACJA !!!

LOGISTYK

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

W dniu 01.03.2019 r. uczennice naszej szkoły Karolina Nesterak i Żaklina Gajek brały udział w etapie regionalnym ogólnopolskiego konkursu wiedzy o prawie pracy i bhp „Poznaj swoje prawa w pracy”, który odbył się w Opolu. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Organizatorem konkursu jest Państwowa Inspekcja Pracy. W tym roku rywalizacja była wyrównana i zacięta. W konkursie wzięło udział 58 uczestników z woj. opolskiego. Polegał on na napisaniu testu, składającego się z 35 pytań. Zwycięzcy konkursu uzyskali 33 punkty, potrzebna była dogrywka. Karolina i Żaklina uzyskały odpowiednio 29,30 punktów, nie odbiegły daleko od zwycięzców.

Mam nadzieję, że w następnym konkursie będą lepsze wyniki. Dziękuję Karolinie i Żaklinie za przygotowanie się i udział w konkursie.

Opiekun: A. Chwałek

d1

D3

 

P3010088

P3010093

P3010094

P3010096

Odwiedza nas 223 gości oraz 0 użytkowników.

 
wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

logo na strone

rcre

moodle-logo

image001

moll