eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

48211162 1004559646413667 7747812932569792512 nW ramach projektu Niepodległa dzisiaj w naszej szkole odbyła się konferencja popularno - naukowa pn.,, Bohaterowie na 100-lecie Niepodległości ". Gościem specjalnym naszej konferencji był dr Tomasz Greniuch - historyk, pracownik Instytutu Pamięci Narodowej w Opolu, popularyzator historii podziemia niepodległościowego po 1944 roku, autor wielu publikacji i książek na temat historii Zgrupowania Oddziałów Leśnych NSZ pod dowodztwem kpt. Henryka Flamego,, Bartka ". Nasz prelegent przedstawił w sposób bardzo interesujący sylwetki bohaterów -,, Ojców Polskiej Niepodległości,, oraz okoliczności w jakich państwo Polskie po 123 latach niewoli odzyskało niepodległość. Historyk zaprezentował, także sylwetkę mjr Henryka Flamego, którego żołnierze we wrześniu 1946r. zostali zdradziecko zamordowani przez NKWD i UB w lesie obok byłego lotniska niemieckiego w Starym Grodkowie. Spotkanie było żywą lekcją historii z człowiekiem, który poprzez swoje publikacje, opracowania i książki przywraca pamięć o Żołnierzach Niezłomnych.

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll