eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

48281579 1003872313149067 51662705609670656 n

Kolejny raz uczniowie ZS CKP w Grodkowie przygotowali paczki mikołajkowe dla 55 dzieci z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Grodkowie. Organizatorką imprezy mikołajkowej i tą, która pozyskała słodkie upominki od wielu sponsorów z terenu miasta
i okolic, była nauczycielka języka angielskiego ZS CKP w Grodkowie, Anna Tyc. Ponadto,
w ramach działalności szkolnego wolontariatu p. Anna zmobilizowała społeczność uczniowską, nauczycieli i pracowników szkoły do zbiórki pieniędzy na przybory szkolne, tj: zeszyty, mazaki, kredki, gumki i ozdoby świąteczne, które także znalazły się w paczkach mikołajkowych dla dzieci. W zbiórkę prezentów, którymi obdarowywał wychowanków Ośrodka nasz szkolny Mikołaj, uczeń klasy IV TW – Michał Jarosz- bardzo aktywnie zaangażowały się dzieci i rodzice klasy II b Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodkowie oraz młodzież naszej szkoły, dzięki temu pozyskano wiele zabawek, pluszaków, gier i klocków.
6 grudnia, okazji Mikołajek, uczniowie ZS CKP w Grodkowie przygotowali dla wychowanków z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego niespodziankę. O 9 godzinie wszystkie dzieci z Ośrodka wraz z rodzicami, zebrali się w dużej sali, gdzie pięknie powitali ich przebrani uczniowie ZS CKP – Czarodziej i jego przyjaciele, którzy zaprezentowali dla nich krótkie przedstawienie. Następnie do wspólnej zabawy zostały włączone także zgromadzone dzieci. Każda klasa dostała do wykonania zadanie. Wszyscy z uśmiechem i wielkim skupieniem podejmowali wyzwania. Gdy prace dobiegły końca, nadszedł czas, aby głośno zawołać Świętego Mikołaja. Nagrodą dla wszystkich były radosne twarze dzieci,
które z uśmiechem podchodziły do Mikołaja po prezenty i robiły sobie z nim zdjęcia. Na zakończenie tego niezwykłego spotkania dzieci recytowały wiersze i wręczyły samodzielnie wykonane obrazki z napisanymi podziękowaniami dla Mikołaja – Michała Jarosza
i organizatorki Mikołajek –Anny Tyc.

Za prezenty, zabawki i słodycze bardzo chcielibyśmy podziękować uczniom, nauczycielom i pracownikom ZS CKP w Grodkowie oraz sponsorom - Agro As, Bort 'Wimar', Palak - 'Maszyny Budowalne' ,Renata Smarduch - 'Europlast' , Fireshop, Salon Meblowy - Anna Maciąg, Furs, 'My Travel' - Marta Kaczor, Monika Maciejowska - Zawada, uczniom i rodzicom klasy II B Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodkowie

Odwiedza nas 160 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll