eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

47389742 997989497070682 4079559542050914304 n
UWAGA, UWAGA!!!

Zapraszamy do udziału w Mikołajkowym rzucie prezentem oczywiście o Mistrzostwo Szkoły. Prosimy 5 grudnia zgłosić do nauczycieli wychowania fizycznego drużyny klasowe złożone z 5 zawodników. Zasady są bardzo proste: każdy uczestnik wykonuje odpowiednio ciężkim prezentem rzut (tak jak rzucacie piłką lekarską w tył), następnie mierzymy rzuty, dodajemy i wygrywa drużyna, która łącznie będzie miała najwyższy wynik. Warunkiem wzięcia udziału w zawodach jest strój Mikołaja: czapka i koszulka, bluza lub cały stój czerwony. Wszystkie osoby, które wezmą udział w zawodach otrzymają oceny celujące z w-fu z aktywności. Zawody odbędą się 6 grudnia w sali gimnastycznej o godz. 9:00. Zapraszamy wszystkie klasy.

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll