eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

s

27 listopada 2018r. odbyła się wycieczka do Wrocławia, w której uczestniczyło 31 osób (klasa I TI , 8 uczniów z kl. I TPL, 2 uczniów z kl.2 TTMR, uczeń z kl. IITE , IV TE i II TI ). Zwiedziliśmy Panoramę Racławicką dzieło J. Styki i W. Kossaka upamiętniającą 100 rocznicę insurekcji kościuszkowskiej. Malowidło ma 114 metrów długości i 15 metrów wysokości, przedstawia w niezwykle realistyczny sposób zwycięską bitwę generała Tadeusza Kościuszki pod Racławicami. Panorama Racławicka to jedyny taki obraz w Polsce i jeden z nielicznych na świecie. Uczestnicy wysłuchali opowieści o samym obrazie oraz o historii na nim przedstawionej.

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll