eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

2

Wczoraj w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Opolskiego Kuratorium Oświaty Panią - Danutą Sieradzką koordynatorem ds. kształcenia zawodowego, Panem Piotrem Łabą Zastępcą Dyrektora Wydziału Organizacji i Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli oraz Prezesem Opolskiego Zrzeszenia Przewoźników Drogowych Panem Józefem Stelmachowskim, członkiem Rady Nadzorczej OZPD Panem Ryszardem Wowk w spotkaniu uczestniczyl, także Pan Jan Staszynski z Firmy Transport Staszynski. Tematem spotkania była możliwość uruchomienia w naszej szkole nowego kierunku kształcenia w zawodzie Kierowca - mechanik oraz Technika Transportu Drogowego. Zawody te są obecnie bardzo poszukiwane na rynku pracy. Podczas nauki uczniowie będą mieli możliwości zdobycia prawa jazdy kat. B i C. Przedsięwzięcie to miało by na celu przyczynić się do podniesienia konkurencyjności edukacji naszej szkoły oraz rozwoju gospodarczego naszego regionu.

1

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll