eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

s

Niełatwe zadanie miała wczoraj komisja konkursu plastycznego zorganizowanego przez naszą szkołę w ramach projektu Niepodległa z okazji 100 lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na konkurs wpłynęła ogromna ilość przepięknych prac ok 90 . W trzech kategoriach wiekowych :przedszkolaki i klasy 1 - 3,klasy 4-8 i gimnazjum, oraz młodzież szkół ponadpodstawowych. Koordynatorem konkursu w naszej szkole był Pan Tomasz Tomaszewski. W skład komisji wchodziły Pani Anna Tyczyno, Pani Regina Synowka i Pani Danuta Trzaskawska. Wyniki konkursu ogłoszone będą 9 listopada 2018r. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz organizatorom.

 

Odwiedza nas 85 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll