eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

IMG 7282

29.10.2018 r. w ramach projektu „Niepodległa” uczniowie klasy 1 TPL Zespołu Szkół CKP w Grodkowie wraz z uczniami z trzech klas Szkoły Podstawowej w Gnojnej zwiedzili w skansenie u pani Franciszki Drozd wystawę pt. „Zapomniane przedmioty codziennego użytku”. Kolejnym zrealizowanym zadaniem projektu była „Kawiarenka międzywojenna” 30. 10.2018r. Uczniowie i pracownicy naszej szkoły mogli zanurzyć się w atmosferę okresu międzywojennego , słuchając piosenek z lat dwudziestych i trzydziestych XXw. (np. „Umówiłem się z nią na dziewiątą”), popijając kawę/herbatę i jedząc ciasto w towarzystwie uczniów w strojach historycznych, m.in. harcerzy, cywilów i wojskowych.

Odwiedza nas 76 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll