eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

bieg2 niepodlegla2018W Grodkowie oraz Tarnowie Grodkowskim odbył się Bieg Belfra, który z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości zorganizował Opolski Kurator Oświaty. W imprezie wzięło udział 242 osób. Wśród nich nauczyciele, pracownicy kuratorium oraz obsługi i administracji placówek oświatowych, a także sympatycy biegu. Najszybciej niespełna 10-kilometrową trasę pokonał Andrzej Lachowski z Krakowa, który bieg ukończył w czasie 32:48 minut. W kategorii kobiet zwyciężyła Małgorzata Suchecka z Domaszowic – 42:55 min. W Nordic Walking na dystansie 5 kilometrów wygrał Mieczysław Wojdyła z Wrocławia – 32:47 min. W rywalizacji kobiet najlepsza była Anna Danielewicz z Kędzierzyna-Koźla – 33:49 min. Wszystkie dokładne wyniki biegów można znaleźć na stronie – zmierzymyczas.pl

 

 

Więcej na :

https://nto.pl/opolski-bieg-belfra-dla-niepodleglej-w-grodkowie-zdjecia/ga/13622290/zd/31927804

oraz galeria:

https://photos.google.com/share/AF1QipMfXleU4pEP-OqM-ZoW4BWvsXxlnAT9aFTqRIlEsCXurRIgm7QI4umL5Ppf4luOyw?key=eVdpaDd0VnNUUUFsRkplUFlkeU9lX2ZVbFZQUFZB

 

 

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll