eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

konkurs1Uczennica klasy I TH Martyna Galik brała udział w VIII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Kresach Wschodnich II Rzeczypospolitej. Martyna zajęła II miejsce w tym konkursie i otrzymała nagrodę – bon o wartości 170 zł. Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych sukcesów historycznych.

Uczestniczyłyśmy również w konferencji popularno – naukowej dotyczącej Kresów Wschodnich II Rzeczypospolitej, która odbyła się w Opolu w I LO 25 maja 2015r. Kilka godzin uczestniczyłyśmy w życiu kulturalno -artystycznym przedwojennego Lwowa.

konkurs1konkurs2

 

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll