eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

konkurs bhp18 kwietnia 2018 r. na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się finał X Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy
w Rolnictwie. Wydarzenie zostało zorganizowane przez redakcję magazynu „Bez pługa”, Wydział Inżynierii Produkcji SGGW, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Konkurs popularyzuje wśród młodzieży szkolnej znajomość dobrej praktyki rolniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i zasad bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych.

Naszą szkołę na konkursie reprezentował Sebastian Osiadacz z klasy II TPR- Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

Podczas etapu centralnego finaliści pisali egzamin składający się z dwóch części: testu wyboru i testu niezgodności. Na teście wyboru uczniowie zaznaczali prawidłowe odpowiedzi na
30 pytań dotyczących ergonomii i bezpieczeństwa w rolnictwie. Podczas testu niezgodności były wyświetlane zdjęcia, a zadanie finalistów polegało na odnotowaniu nieprawidłowości względem norm bezpieczeństwa. O kolejności miejsc w końcowej klasyfikacji decydowała suma zdobytych punktów z obu testów oraz czas oddania pierwszego zestawu. Duża liczba uczestników uzyskała taką samą liczbę punktów.

Ostatecznie Sebastian zajął 25 miejsce na 92 uczestników konkursu. Mam nadzieję, że za rok będzie lepiej.

Po zmaganiach egzaminacyjnych nauczyciele i uczniowie brali udział w wykładach, pokazach i licznych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów.

Dziękuję Sebastianowi za przygotowanie się i udział w konkursie oraz życzę znalezienia się w gronie laureatów w kolejnej edycji konkursu za rok.

Opiekun: Andrzej Chwałek.

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll