eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

bal charytatywnyPierwszy Bal karnawałowy pn. ,,Studniówka na Bis” zorganizowany przez naszą szkołę już za nami.
W balu , który odbył się w ubiegłą sobotę w Restauracji pod Złotym Gryfem w Kopicach uczestniczyło 86 osób. Serdecznie dziękujemy naszym absolwentom, nauczycielom, pracownikom szkoły i wszystkim gościom za ich obecność i świetną zabawę. Dziękujemy lokalnym przedsiębiorcom, sponsorom bonów podarunkowych, które w losowaniu biletów mogli wygrać uczestnicy balu. Do rozdania mieliśmy ponad 50 bonów. Pula nagród przekroczyła 4tys zł.

Dochód z naszego balu charytatywnego na rzecz szkoły, przeznaczony zostanie działania promocyjne dotyczące rekrutacji w szczególności nowych kierunków nauczania ,które planujemy uruchomić w roku szkolnym 2018/19. Dziękujemy za wspólną zabawę do białego rana i zapraszamy za rok.

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll