eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

koledowanieDzięki naszym szkolnym "kolędnikom" równiez do nas zawitała świąteczna atmosfera podczas której każda klas zaprezentowała przed szersza widownią wylosowaną wcześniej kolędę. Oczywiście nasi wykonawcy mogli liczyć na pomoc publiczności, która również aktywnie uczestniczyła we  wspólnym świątecznym kolędowaniu.

Dzisiaj zakończyliśmy pierwsze półrocze roku szkolnego Teraz czas na zasłużony odpoczynek , więc życzymy Wam zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f7/1/16/1f384.png udanej i bezpiecznej zabawy sylwestrowej oraz wielu sukcesów osobistych i zawodowych w Nowym Roku 2018 Do zobaczenia 2 stycznia 

 

Odwiedza nas 162 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001