eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

szlachetnaW tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki Zespół Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie współpracował w przygotowaniu paczki dla wybranej rodziny z pracownikami Oddziału Zewnętrznego w Grodkowie Zakładu Karnego w Brzegu. Montażem sprzętu w łazience oraz w kuchni rodziny zajęli się pracownicy Oddziału Zewnętrznego w Grodkowie Zakładu Karnego w Brzegu.

Natomiast wspólnym wysiłkiem uczniów i pracowników ZSR CKP oraz pracowników OZ ZK zebraliśmy następujące prezenty:

· 4 szafki, 1 stolik, 1 zlew, 1 umywalka, 2 krany, 1 syfon, 6 kontaktów, 2 krzesełka typu „taboret”, 1 opakowanie podkładek filcowych pod taborety, 1 żyrandol, 2 chodniki

· 3 poduszki, 2 poduszki typu „jasiek”, 2 poszewki, 1 kołdra, 1 zestaw pościeli, 2 koce, 5 ręczników

· 3x środek pleśniobójczy, 4 płyny do mycia naczyń, 1 płyn do prania, 3x proszek do prania, 7x płyn czyszczący, 6 paczek chusteczek higienicznych, 1 mydło w płynie, 1 żel myjący, 3 x szampon, 15x mydło, 3x pasta do zębów, 3 szczoteczki do zębów

· 30 kg cukru, 8 kg mąki, 3 x olej, 20x kasza, 12x makaron, 5x sos do makaronu, 8x ryż, 7x herbata, 1 kawa, 2x cappuccino, 3x dżem, 19 konserw mięsnych, 12 konserw warzywnych, 4 konserwy rybne, 10 konserw owocowych, 2x czekolada, 1x ciastka

· 2 portfele, 1 okulary przeciwsłoneczne, 1 kartka z życzeniami i papier do opakowania prezentów.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dołożyli przysłowiową „cegiełkę” od siebie!

 

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 35 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo