eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

bhp w rolnictwieW dniu 01 grudnia 2017 r. w Centrum Nauk Przyrodniczych w Opolu odbył się finał XXIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Bezpieczeństwie i Higienie Pracy w Rolnictwie. Głównym organizatorem konkursu jest działająca w naszym województwie Wojewódzka Komisja Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Rolnictwie przy Okręgowym Inspektoracie Pracy
w Opolu, która m.in. poprzez tą imprezę realizuje cele w zakresie zapobiegania wypadkom
w rolnictwie.

Naszą szkołę rezprezentował Sebastian Osiadacz, uczeń klasy II Technikum Mechanizacji Rolnictwa. Po rozwiązaniu testów pisemnych Sebastianowi zabrakło 1 punkta, żeby zakwalifikował się do części finałowej konkursu.

Egzamin ustny przeprowadzany był na zasadach teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Każdy z uczestników odpowiadał na pytania w zakresie: bezpieczeństwa i higieny pracy, bezpieczeństwa pożarowego, bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz ubezpieczenia społecznego rolników.

Dziękuję Sebastianowi za przygotowanie się do konkursu, życzę sukcesów w kolejnych edycjach konkursu oraz bezpiecznej pracy w gospodarstwie.

Odwiedza nas 163 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001