eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

konkurs recytatorski11 grudnia 2017r. w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej odbył sięIII Konkurs Recytatorski Poezji Bolesława Leśmiana, organizowany już po raz trzeci przez Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie. Jest to konkurs jednego wiersza, przeznaczony dla uczniów z miasta i gminy Grodków. Każdego roku poświęcany jest innemu poecie. W poprzednich latach byli to: ks. Jan Twardowski (2015) i Wisława Szymborska (2016). W tym roku prezentowana była poezja Bolesława Leśmiana z racji 140. rocznicy jego urodzin.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: szkoły podstawowe i gimnazjalne oraz szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy czwartej technikum: Lucyna Szczepańska i Wasyl Borys. Lucyna zaprezentowała wiersz Leśmiana Dusza w niebiosach, natomiast Wasyl recytował utwór Samotność.

Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury przyznało nagrody. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Wykazali się dużą wrażliwością i znakomitą interpretacją tekstów poetyckich. Wasyl otrzymał drugie miejsce, natomiast Lucyna trzecie.

Biorąc pod uwagę fakt, że coraz rzadziej zdarzają się uczniowie, którzy chcą brać udział w tego typu konkursach, należą im się ogromne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów – szczególnie podczas matury!

Odwiedza nas 165 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001