eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

stypeniumMaciek Kłapkowski uczeń kl II technikum pojazdów samochodowych,znalazł się wśród 88 najlepszych na Opolszczyźnie uczniów liceów ogólnokształcących i techników, którzy otrzymali Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Warto się uczyć.

Maciek jest najlepszym uczniem w naszej szkole, posiada świadectwo z biało-czerwonym paskiem (które dostaje się przy średniej 4,75).Stypendia otrzymało 42 uczniów liceów ogólnokształcących i 46 uczniów techników. Statystyka podpowiada, że bardziej pracowite są dziewczyny (52 stypendystki). Stypendium wynosi 258 zł miesięcznie.
Serdecznie gratulujemy Maćkowi i Jego Rodzicom.
Życzymy dalszych sukcesów w nauce i życiu osobistym.

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 4 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo