eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

radioNietypowa lekcja historii miała miejsce w 17 listopada 2017r. w naszej szkole. Gościliśmy Pana Bogusława Bardona, opolskiego działacza Solidarności, aktywistę antykomunistycznego podziemia w latach 80.

Lekcja była nagrywana przez Radio Opole w ramach audycji,, Tak było Naprawdę,, którą będzie można odsłuchać w czwartek 23 listopada br. o godz 22 05. Nasz Gość przedstawił młodzieży, walkę działaczy Solidarności w okresie komunizm w tym także stanu wojennego w Polsce latach 80 tych. Opowiedział, także o Ryszardzie Kowalczyku, który w roku 1971 wraz z bratem Jerzym położył ładunek w auli ówczesnej WSP w Opolu, którą wyleciała w powietrze kilkanaście godzin przed akademią , na której miano odznaczyć funkcjonariuszy MO i SB odpowiedzialnych za tłumienie protestów na Wybrzeżu w 1970 r. Młodzież z ciekawością słuchała autentycznego świadka historii, miała też możliwość zadawania pytań. Moderatorem spotkania był redaktor Radia Opole Pan Witold Krzewicki.

 

 

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 74 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo