eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

beckhumW dniach 24.09- 1.10 uczniowie naszej szkoły brali udział w międzynarodowym projekcie wymiany młodzieży pn.,, Świat cyfrowy w życiu polskiej, niemieckiej i ukraińskiej młodzieży,, Współorganizatorem projektu wraz z naszą szkołą był Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu. Gościliśmy młodzież z Niemieckiego Beckum miasta partnerskiego dla Grodkowa oraz Ukraińskiego miasta Horodenka. Zwiedziliśmy wraz z naszymi gośćmi z Niemiec i Ukrainy - Muzeum Wsi Opolskiej w Bierkowicach oraz Opole. Uczestniczyliśmy, także w debacie na temat szkolnictwa zawodowego, która odbyła się w Izbie Rzemieślniczej w Opolu.
Nasi zagraniczni przyjaciele gościli, także u nas w szkole. Odwiedzili , Pana Marka Antoniewicza Burmistrza Grodkowa, który wsparł finansowo nasz projekt wymiany młodzieży . Wspólnie zwiedziliśmy Grodków. W ramach projektu młodzież zwiedziła, także Jura Park w Krasiejowie, główną atrakcja naszego regionu oraz Wrocław, tam między innymi Muzeum Wody ,, Hydropolis”
Ostatni dzień naszego projektu spędziliśmy w Krakowie wraz młodzieżą z Beckum (Niemcy). Zwiedziliśmy Stare Miasto, Wawel. Naszym Gościom bardzo się podobało. Mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się spotkać .I to jest dopiero początek naszej współpracy. Sponsorami naszej wycieczki byli burmistrzowie naszych partnerskich miast.-Pan Marek Antoniewicz Burmistrz Grodkowa i Pan Karl Uwe Strotman Burmistrz Beckum. Cieszymy się ,ze mogliśmy poznać bliżej młodzież i sąsiednich krajów ich język, kulturę zainteresowania. Serdecznie dziękujemy i ponownie zapraszamy naszych gości.

 

Odwiedza nas 88 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll