eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

belfastUczniowie klasy trzeciej technikum pojazdów samochodowych, technikum informatycznego i technikum ekonomicznego dzięki programowi europejskiemu Erasmus + mieli możliwość odbycia praktyki zawodowej w Belfaście w Irlandii Północnej w maju 2017r.

Nasi uczniowie zdobywali doświadczenie zawodowe w różnych firmach – warsztatach samochodowych, firmach zajmujących się nieruchomościami, transportem publicznym, dobroczynnością, stowarzyszeniach kulturalnych. Porozumiewali się w języku angielskim nie tylko w pracy, ale również w domach rodzin goszczących ich przez ten nadzwyczajny miesiąc. Mieli też okazję poznać kulturę i historię tej części Wielkiej Brytanii dzięki wycieczkom po Belfaście i okolicy, zwłaszcza po przepięknej linii brzegowej wulkanicznego pochodzenia – Giant’s Causeway, której malowniczość wykorzystali twórcy popularnego serialu „Gra o Tron”.

Odwiedza nas 136 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001