eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

belfastUczniowie klasy trzeciej technikum pojazdów samochodowych, technikum informatycznego i technikum ekonomicznego dzięki programowi europejskiemu Erasmus + mieli możliwość odbycia praktyki zawodowej w Belfaście w Irlandii Północnej w maju 2017r.

Nasi uczniowie zdobywali doświadczenie zawodowe w różnych firmach – warsztatach samochodowych, firmach zajmujących się nieruchomościami, transportem publicznym, dobroczynnością, stowarzyszeniach kulturalnych. Porozumiewali się w języku angielskim nie tylko w pracy, ale również w domach rodzin goszczących ich przez ten nadzwyczajny miesiąc. Mieli też okazję poznać kulturę i historię tej części Wielkiej Brytanii dzięki wycieczkom po Belfaście i okolicy, zwłaszcza po przepięknej linii brzegowej wulkanicznego pochodzenia – Giant’s Causeway, której malowniczość wykorzystali twórcy popularnego serialu „Gra o Tron”.

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 39 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo