eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

pradziadW dniu 19.04.2017 r nasza szkoła była organizatorem konferencji polsko-czeskiej w ramach projektu,, Pradziad School Network,, pt. Współpraca transgraniczna oraz możliwości kształcenia młodzieży w Euroregionie Pradziad,, której współorganizatorem był ,także Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu oraz Uniwersytet Palackiego w Ołomuńcu i Uniwersytet Opolski.

W konferencji uczestniczyli : Pan Maciej Stefański Starosta Powiatu Brzeskiego, Pan Michał Siek Opolski Kurator Oświaty, Pan Artur Zapała Opolski Wicekurator Oświaty, Pan Zbigniew Kłaczek Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu , pracownicy naukowi Uniwersytetu Opolskiego Pan dr Wojciech Opioła i Pan dr Bartosz Maziarz oraz Pan Janusz Wójcik Pełnomocnik Marszałka Województwa Opolskiego, Pan Łukasz Denys Dyrektor ZSZ w Brzegu, uczniowie naszej szkoły oraz studenci.

Prelegenci przedstawili możliwości kształcenia i zatrudnienia młodzieży w Euroregionie Pradziad. Konferencja była interesująca, młodzież miała możliwość zapoznania się z praktycznymi informacjami na ww. temat.

konferencja pl-cz

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll