eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

lotech23.04.18r. w hali LO im. Z. Zielonki odbyła się kolejna X edycja turnieju w halowej piłce nożnej chłopców. Poszczególne klasy ( 5 klas: 3 Technikum i 2 LO) tym razem rywalizowały systemem ,, każdy z każdym’’, co w sumie dało 10 spotkań. Wszystkie mecze dostarczyły widzom wiele emocji i wrażeń, no i niestety przydarzyła się jedna kontuzja!

Michał, trzymaj się!

Wyniki poszczególnych meczów:

KLASA

I LO

II LO

III LO

I i II TMR

III TMR

IV TMR

PUNKTY

BRAMKI

MIEJSCE

I LO

X

2:1

X

1:4

1:0

0:2

6

3:7

III

II LO

1:2

X

X

3:4

0:6

1:2

0

5:14

V

III LO

X

X

X

X

X

X

X

X

x

I I II TMR

4:1

4:3

X

X

1:0

1:2

9

10:6

II

III TMR

0:1

6:0

X

0:1

X

0:2

3

6:4

IV

IV TMR

2:0

2:1

X

2:1

2:0

X

12

8:2

I

 

Ostateczna klasyfikacja turnieju ,, LOTECH 2018’’

1. miejsce – IV TMR

2. miejsce – I i II TMR

3. miejsce – I LO

4. miejsce – III TMR

5. miejsce – II LO

Składy:

Klasa I i II

1. Jakub Bednarz

2. Dawid Łukaszczyk

3. Kamil Bugajski

4. Patryk Muszalski

5. Paweł Arcab

6. Mateusz Arcab

7. Marcel Śliwiński

8. Dawid Niestrzęba

9. Cyprian Medyński

10. Dominik Hadzicki

 

Klasa III

1. Maciej Murański

2. Dominik Giedyk

3. Paweł Czapkowski

4. Kamnil Tarczyński

5. Michał Jarosz

6. Michał Kuczaj

7. Szymon Kalisz

Klasa IV

1. Szymon Pielechaty

2. Łukasz Kmiecik

3. Krzysztof Śleziak

4. Oskar Karniszewski

5. Maciej Wisła

6. Jakub Mazur

 

Nagrody indywidualne otrzymali:

1. najlepszy zawodnik – Dawid Mierzwiński LO

2. najlepszy bramkarz – Krzysztof Śleziak TMR

3. najlepszy strzelec – Jakub Mazur TMR

4. nagroda fair play – Michał Kuczaj

Pragniemy serdecznie podziękować głównemu sponsorowi turnieju Starostwu Powiatowemu w Brzegu, Dyrekcji obu szkół oraz p. Tomaszowi Pieszyńskiemu ( powiatowy koordynator sportu) oraz p. Adamowi Czerwińskiemu ( sędzia) za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego turnieju.

Nauczyciele Grzegorz Piechota ( ZSR CKP Grodków) i Łukasz Sawka (LO Grodków)

 

Akcje charytatywne

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001