eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

olimpiada sport14.11.2017r.odbył się w naszej szkole konkurs pod nazwą „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie”. Do konkursu na etapie szkolnym przystąpiło sześciu uczniów byli to : Dawid Łukaszczyk kl. I TI, Barbara Garncarz kl. I TH, Oskar Paliczuk kl. II TI, Marcelina Wach kl. I TH, Jakub Bednarz kl. I TI, Klaudia Konik kl. I TH.

Sprawdzian w formie testu obejmował wiedzę z historii i teraźniejszości piłki ręcznej. Najlepsze wyniki uzyskali: Marcelina Wach, Dawid Łukaszczyk, Oskar Paliczuk. Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 7 grudnia w Opolu- gratulujemy wszystkim finalistom. Pieczę nad sprawnym przebiegiem konkursu sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego.

olimpiada sport

Odwiedza nas 153 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001