eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

olimpiada sport14.11.2017r.odbył się w naszej szkole konkurs pod nazwą „Olimpiada wiedzy i wartości w sporcie”. Do konkursu na etapie szkolnym przystąpiło sześciu uczniów byli to : Dawid Łukaszczyk kl. I TI, Barbara Garncarz kl. I TH, Oskar Paliczuk kl. II TI, Marcelina Wach kl. I TH, Jakub Bednarz kl. I TI, Klaudia Konik kl. I TH.

Sprawdzian w formie testu obejmował wiedzę z historii i teraźniejszości piłki ręcznej. Najlepsze wyniki uzyskali: Marcelina Wach, Dawid Łukaszczyk, Oskar Paliczuk. Wymienieni uczniowie będą reprezentować naszą szkołę w finale wojewódzkim, który odbędzie się 7 grudnia w Opolu- gratulujemy wszystkim finalistom. Pieczę nad sprawnym przebiegiem konkursu sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego.

olimpiada sport

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 69 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo