eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

memorialW dniu 28.09.2017r. uczniowie naszej szkoły ponownie brali udział w kolejnej edycji XXIV Memoriału im. A. Lityńskiej w Brzegu, który jest jednocześnie powiatowymi zawodami sportowymi w biegach przełajowych. Dziewczęta biegły na dystansie 1500 m, a chłopcy 2500 m.

W tym roku reprezentacja naszej szkoły była bardzo liczna - 23 sportowców. Najlepiej spisał się Mateusz Arcab, który wygrał w swojej kategorii wiekowej, a tym samym awansował do finału wojewódzkiego w Lasocicach zajmując XIV miejsce w województwie opolskim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001