eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

lotech26.04.17r. w hali LO im. Z. Zielonki odbyła się kolejna IX edycja turnieju w halowej piłce nożnej chłopców. Poszczególne klasy tym razem rywalizowały systemem ,, każdy z każdym’’, co w sumie dało 10 spotkań. Wszystkie mecze dostarczyły widzom wiele emocji i wrażeń, a mimo tego obyło się bez kontuzji!

Wyniki poszczególnych meczów :

1. LO A – I i II T – 0 : 5

2. III T – IV T – 0 : 1

3. LO A – IV T – 0 : 6

4. LO B – I i II T – 1 : 0

5. LO B – IV T – 1 : 2

6. III T – LO A – 7 : 0

7. LO B – III T – 2 : 1

8. I i II T – IV T – 1 : 0

9. I i II T – III T – 1 : 2

10. LO A – LO B – 0 : 12

Ostateczna klasyfikacja turnieju ,, LOTECH 2017’’

1. miejsce – IV T

2. miejsce – LO B

3. miejsce – III T

4. miejsce – I i II T

5. miejsce – LO A

Składy:

Klasa I i II

1. Maciej Murański

2. Michał Czapkowski

3. Szymon Kalisz

4. Michał Kuczaj

5. Kamil Tarczyński

6. Dominik Krawiec

7. Jakub Kubecki

8. Dawid Niestrzęba

9. Mateusz Ćwiek

 

 

Klasa III

1. Szymon Pielechaty

2. Łukasz Kmiecik

3. Krzysztof Śleziak

4. Konrad Wolny

5. Piotr Mazur

6. Marcin Cupek

7. Oskar Karniszewski

8. Bartosz Curyl

9. Michał Bednarz

Klasa IV

1. Szymon Chmielowski

2. Sławomir Gluza

3. Damian Kalisz

4. Kamil Marecik

5. Maciej Pająk

6. Bartosz Czernal

7. Konrad Tomera

8. Rafał Strzałka

Nagrody indywidualne otrzymali:

1. najlepszy zawodnik – Maciej Murański I i II T

2. najlepszy bramkarz – Dawid Mierzwiński LO B

3. najlepszy strzelec – Kacper Tomera LO B

4. nagroda fair play – Maciej Pająk IV T

Pragniemy serdecznie podziękować głównemu sponsorowi turnieju Starostwu Powiatowemu w Brzegu, Dyrekcji obu szkół oraz p. Szymonowi Drekslerowi ( powiatowy koordynator sportu) za pomoc w zorganizowaniu tegorocznego turnieju.

Nauczyciele Grzegorz Piechota ( ZSR CKP Grodków) i Łukasz Sawka (LO Grodków)

Akcje charytatywne

Odwiedza nas 115 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo