eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

zakonczenie klas IV27 kwietnia 2018 roku w obecności uczniów, nauczycieli i zaproszonych gości, m.in. pana wicestarosty Jana Golonki, pożegnaliśmy tegorocznych maturzystów z klasy IV Technikum Ekonomicznego/Informatycznego/Pojazdów Samochodowych. Wychowawczyni klasy, pani Ewa Smolińska, wręczyła nagrody wyróżniającym się maturzystom. Także pan Jacek Mrożek oraz pani Anna Tyc-Pałka wyróżnili absolwentów za aktywność w drużynie pierwszej pomocy oraz samorządzie uczniowskim. Młodsi koledzy również przyznali absolwentom dyplomy uznania w kategoriach „Artystka/Artysta”, „Sportowiec”, „Pierwsza pomoc”, „Papużki nierozłączki” oraz „Najsympatyczniejsza maturzystka” i „Najsympatyczniejszy maturzysta”. Podsumowaniu czterech lat nauki w szkole towarzyszyło również podsumowanie tegorocznego konkursu „Kasa na klasę”, organizowanego przez Samorząd uczniowski:

I miejsce w konkursie „Kasa na klasę” w roku szkolnym 2017/2018 zdobyła klasa 3 TE/TPS

II miejsce w konkursie „Kasa na klasę” w roku szkolnym 2017/2018 zdobyła klasa 2 TE

III miejsce w konkursie „Kasa na klasę” w roku szkolnym 2017/2018 zdobyła klasa 1 TH/TE .

Odwiedza nas 192 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll