eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

walentynkiDzień 14 lutego upłynął w naszej szkole pod hasłem pozytywnych uczuć, dostosowaliśmy się do patrona dnia, św. Walentego. Podczas apelu zorganizowanego przez klasę I TH/TE (z pomocą uczniów klas I TMR/TPS, I TI, III TI) obejrzeliśmy kabaret związany z „Randką w ciemno”, otrzymaliśmy walentynki i wzięliśmy udział w konkursie „Jaka to melodia”, odgadując tytuły i wykonawców polskich i angielskich piosenek o miłości.

Pani dyrektor Danuta Trzaskawska wręczyła dyplomy laureatom konkursów dotyczących ZUS-u i prawa pracy oraz odczytała podziękowanie Stowarzyszenia Odra-Niemen dla naszej szkoły za organizację pomocy rodakom na Kresach.

 

Odwiedza nas 78 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll