eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

mikolajki6 grudnia naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Rozdawał prezenty uczniom i nauczycielom, którzy byli grzeczni cały rok. Każdy dostał coś słodkiego i długopis. Następnie Święty razem ze swoimi pomocnikami, których było liczne grono udał się do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Dzieci przygotowały wierszyki oraz piosenki dla nich, a Mikołaj w nagrodę podarował im paczki z prezentami, które zostały zrobione z pomocą szkoły i innych życzliwych osób.

Bardzo chcieliśmy podziękować uczniom i nauczycielom naszej szkoły za zasponsorowanie prezentów mikołajkowych oraz za słodkości od sponsorów: Agro As, Bort Wimar, Maszyny Budowlane – Palak, IP Pawlus, Salon Meblowy A.Maciąg i pluszaki, misie od p. Angeliki Gielas.

 

Odwiedza nas 95 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001

moll