eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

andrzejkiWe wtorek 28 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Andrzejki. Na dwóch pierwszych lekcjach sprzedawano ciasto, zebrane pieniądze ufundują mikołajkowe paczki dla dzieci z ośrodka szkolno-wychowawczego. Na przerwach w czytelni można było powróżyć z pomocą św. Andrzeja, klasa 1 bZS przygotowała dekoracje, a każda z klas andrzejkowe wróżby i swoje stanowisko.

Jak co roku miał miejsce również andrzejkowy apel, a podczas niego andrzejkowy pokaz mody. Prowadzącymi byli Kamil Tarczyński z klasy III TW oraz Żaklina Gajek z klasy II TE. W konkursie udział wzięły klasy: 1 TH/TE, 1 TI, 1 bZS, 2 TPR, 2 TE, 2 TI, 3 TW, 3 bZS, które przygotowały stroje celebrytów, sportowców, postaci z bajek, wieśniaków i świeżaków. Jury w składzie Pani Agnieszka Tomczyk, Pan Witold Lipka, Łukasz Kmiecik, Agnieszka Manowita, Arek Mania, Dawid Łukaszczyk oraz Paulina Kurek wybrało zwycięzców: I miejsce – klasa III TW, II miejsce – klasa I TH/TE, III miejsce – klasa II TE. Konkurs ten wlicza się do „kasy na klasę”.

 Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w Andrzejki i zapraszamy za rok!

Odwiedza nas 122 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001