eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZSR CKP GRODKÓW

TECHNIKUM

INFORMATYCZNE

ZASADNICZA SZKOŁA ZAW.

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

andrzejkiWe wtorek 28 listopada w naszej szkole świętowaliśmy Andrzejki. Na dwóch pierwszych lekcjach sprzedawano ciasto, zebrane pieniądze ufundują mikołajkowe paczki dla dzieci z ośrodka szkolno-wychowawczego. Na przerwach w czytelni można było powróżyć z pomocą św. Andrzeja, klasa 1 bZS przygotowała dekoracje, a każda z klas andrzejkowe wróżby i swoje stanowisko.

Jak co roku miał miejsce również andrzejkowy apel, a podczas niego andrzejkowy pokaz mody. Prowadzącymi byli Kamil Tarczyński z klasy III TW oraz Żaklina Gajek z klasy II TE. W konkursie udział wzięły klasy: 1 TH/TE, 1 TI, 1 bZS, 2 TPR, 2 TE, 2 TI, 3 TW, 3 bZS, które przygotowały stroje celebrytów, sportowców, postaci z bajek, wieśniaków i świeżaków. Jury w składzie Pani Agnieszka Tomczyk, Pan Witold Lipka, Łukasz Kmiecik, Agnieszka Manowita, Arek Mania, Dawid Łukaszczyk oraz Paulina Kurek wybrało zwycięzców: I miejsce – klasa III TW, II miejsce – klasa I TH/TE, III miejsce – klasa II TE. Konkurs ten wlicza się do „kasy na klasę”.

 Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w Andrzejki i zapraszamy za rok!

Akcje charytatywne
26
Numer na czwartek
: 26
:-)

Odwiedza nas 68 gości

wilczybieg2

DreamSpark

moodle-logo