eszkoła plan lekcji home
Slide background

INFORMATYCZNE

od 1951

ZS CKP GRODKÓW

TECHNIKUM im.Żołnierzy Niezłomnych

INFORMATYCZNE

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

for better timings

NEW TRANSITIONS

slide, fade, scale, skew and rotate layers even in 3D

INTERFACE REVAMP

working with the plugin is more easy

EKONOMICZNE

SAMOCHODOWE

MECH. ROLNICTWA

Slide background

PRAKTYCZNE UMIEJĘTNOŚCI...

video + audio

video

video

TECHNIKUM INFORMATYCZNE

Slide background

KKZ

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe

+zajęcia e-learningowe

KWALIFIKACJE M.1 i M.2

by mouse move

+w 100% za darmo!

zakonczenie23 czerwca 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 z udziałem nauczycieli, uczniów oraz licznych zaproszonych gości – obecny był m.in. pan starosta Jan Golonka oraz rodzice naszych uczniów.

Samorząd uczniowski podziękował nauczycielom za pracę w tym roku szkolnym drobnymi słodyczami. Uczniowie klasy II Technikum Informatycznego otrzymali certyfikaty CISCO. Nauczyciele i wychowawcy wyróżnili uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz osiągnięciami sportowymi lub działalnością na rzecz szkoły.

Nowością były listy gratulacyjne dla rodziców oraz nagrody dla trzech uczniów o najlepszej średniej ocen oraz dla trzech uczniów wyróżniających się frekwencją, ufundowane przez Radę Rodziców.

Pożegnaliśmy również absolwentów Zasadniczej Szkoły Zawodowej z klasy III a i III b, mając nadzieję, że pozostaną z nami w kontakcie, np. przez uczestnictwo w Kwalifikacyjnych Kursach Zawodowych lub zapisanie się do klubu Absolwenta ZSR CKP.

Odwiedza nas 168 gości oraz 0 użytkowników.

wilczybieg2

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

logo pl

DreamSpark

rcre

moodle-logo

image001